JTCLASSBLU 15
Biuro Podatkowe Fiskus
o firmie PDF Drukuj Email

 

Biuro Podatkowe FISKUS jest rodzinnym biurem z dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasze biuro mieści się w samym centrum miasta (naprzeciw dworca PKP). Kadra biura liczy dziewięć osób od lat zawodowo zajmujących się księgowością i sprawami pracowniczymi.  Właściciel biura, Pani Maria Grzegorczyk, jest członkiem Krajowej Rady Doradców Podatkowych, od dnia 5 marca 1998r. jest wpisana na listę Doradców Podatkowych (nr 04480).

Przedsiębiorca wybierając biuro, któremu powierza swoją firmę od strony księgowej, musi mieć pewność, że biuro zajmie się tymi sprawami, na których on niekoniecznie musi się znać. Dlatego tak istotne jest dla nas utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. Kładziemy nacisk na analizę, logiczne podejście do dostarczanych dokumentów, kompleksowe spojrzenie na sytuację firmy i rozwiązywanie kwestii spornych zgodnie
z obowiązującymi przepisami.

Nie jest łatwo obracać się w gąszczu nieustannie zmieniających się przepisów, a będąc naszymi klientami możecie być Państwo spokojni o stan swojej firmy od strony podatkowej. Służymy zawsze pomocą, nigdy nie zostawiamy Państwa pytań bez odpowiedzi, zawsze staramy się udzielać fachowych i rzetelnych porad. Praca w biurze jest tak zorganizowana, że każdy poważniejszy problem, z jakim spotyka się osoba księgująca Państwa firmę, jest konsultowany i dogłębnie analizowany.

W razie wątpliwości związanych z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej zawsze mogą Państwo przyjść, zapytać, poradzić się. Służymy również pomocą przy zakładaniu własnej firmy, czy też w razie kontroli skarbowej.   
W okresie zeznań rocznych gwarantujemy kompleksowe doradztwo w sprawie rozliczeń indywidualnych, wspólnych małżonków, wszelkich odliczeń i ulg. Zachęcamy do umówienia się na rozmowę z naszym Doradcą Podatkowym.